Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov

Prečo sa stať členom nášho tímu

Chceme byť najlepší v tom, čo robíme, a preto potrebujeme mať správnych ľudí na správnych miestach. My v Slovakia Energy, s.r.o., sa snažíme rozvíjať nielen svoje podnikanie, ale i svojich zamestnancov. Zamestnanci sú tvorcami našich úspechov a robíme všetko pre to, aby sme vytvorili atmosféru priateľskej firemnej kultúry, ktorá posilňuje motiváciu a oceňuje osobnú iniciatívu každého jednotlivca. Nie sme zviazaní internými pravidlami nadnárodných firiem a každý z nás sa môže podieľať na zmenách, ktoré vedú nielen k spokojnému zákazníkovi, ale i k spokojnému zamestnancovi.

Spoločnosť Slovakia Energy, s.r.o., je dcérskou spoločnosťou českej spoločnosti Bohemia Energy, s.r.o. Pokiaľ sa plánujete presťahovať do Českej republiky, neváhajte sa uchádzať o pracovné miesta, ktoré sú určené slovensky hovoriacim zamestnancom s miestom výkonu práce v Prahe.

Voľné pozície

Proces výberového konania

Chcete sa k nám pridať? V tom prípade stačí zaslať životopis spolu s motivačným listom a informáciou, o akú pozíciu máte záujem. V najbližších dňoch potom očakávajte telefonát prípadne e-mail od našej personalistky, ktorá vás bude informovať o ďalšom postupe.

Uchádzačov vyberáme na základe individuálneho pohovoru. Pohovoríme si s vami a vy sa môžete spýtať na všetko potrebné. Pri pohovore bude zástupca personálneho oddelenia, váš budúci šéf a možno sa pridá i váš budúci kolega, prípadne možno očakávať i odborný test. Ak prejavíte záujem o pozíciu vedúceho zamestnanca, budete navyše musieť absolvovať psychologický test. Tomu najlepšiemu z vás bude patriť víťazstvo.

Po výberovom konaní vás budeme informovať o výsledku. Pokiaľ uspejete, ponúkneme vám spoluprácu a vzápätí sa dohodneme na nasledujúcich krokoch, ktoré budú viesť k podpisu pracovnej zmluvy.
Príďte s dobrou náladou, tešíme sa na vás.

  1. pri individuálnom pohovore
  2. v assessment centre

Príbehy našich zamestnancov

V spoločnosti Slovakia Energy som začala pracovať v roku 2013 na pozícii operátor Call Centra.

Vďaka rôznym školeniam a programom som sa začala orientovať v energetickej oblasti, získala som príležitosť zlepšiť si komunikáciu so zákazníkmi tak, aby som dokázala problémy efektívne riešiť a zároveň ľuďom poskytnúť špičkový servis, ktorý aj očakávajú, čo je schopnosť užitočná nielen pre môj pracovný život.

Na základe nadobudnutých skúseností som dostala príležitosť pracovať pre oddelenie Zmeny dodávateľa, ktoré je kľúčové pri raste Slovakia Energy. Táto príležitosť upevnila moju dôveru vo vlastné schopnosti pri zvládaní nečakaných úloh.

Stretla som mnoho inšpiratívnych ľudí, ktorí sú mi oporou nielen ako kolegovia, ale aj ako priatelia.

 

V našej spoločnosti som začala pracovať v roku 2013 po materskej dovolenke na zákazníckom oddelení. Spoločnosť bola v období najväčšieho rastu na slovenskom trhu medzi alternatívnymi dodávateľmi a od začiatku to bola pre mňa veľká výzva. V práci som zo seba vždy dávala maximum a preto som sa po roku stala seniorom zákazníckeho oddelenia. V roku 2015 prišla nová výzva v podobe podpory predaja, ktorú som prijala.

Moje skúsenosti zo zákazníckeho oddelenia mi veľmi uľahčili prechod na Obchodné oddelenie, kde pokračujem v profesijnom raste v našej spoločnosti. Veľmi si vážim pracovné prostredie, v ktorom pracujem a všetkých mojich kolegov.